poniedziałek, 22 kwietnia

Chiński mikroblog Sina Weibo opublikował zdjęcie z dziesiątkami urządzeń iPhone 5C umieszczonych w procesie testowania. Zdjęcie jako pierwsza zauważyła francuska strona NowhereElse, chociaż serwis Engadget zdobył dodatkowe informacje na jego temat.

Engadget odkrył, według twórców strony Weibo Sina, że ujęcie zostało zrobione w fabryce Pegatron w Szanghaju w Chinach i że najwyraźniej wypłynęło z działu kontroli jakości w połowie lipca.

Zgodnie z postem, bezczelny pracownik – lub bardziej prawdopodobne, były pracownik w tym momencie – dołączył do działu kontroli jakości około połowy lipca. We wcześniejszym komentarzu, napomknął też, że jego zakład jest odpowiedzialny za najnowszego Mac mini. Powyższe zdjęcie zostało opublikowane wczoraj i pojawiło się z następującym podpisem:

„Tańszy iPhone 5C ma zostać wypuszczony dla chińskich konsumentów we wrześniu i nie różni się wiele od chińskiego smartfona Xiaomi Phone 2, prawda?”

Firma Apple ma zaprezentować iPhone’a 5C na imprezie medialnej 10 września, a sam 5C ma być dostępny w wielu różnych kolorach – zastępując istniejącego iPhone’a 5.

IPhone 5S, wyposażony w czujnik odcisków palców w przycisku Home i nową opcję 128GB w kolorze złotym ma być nowym, flagowym iPhone’em.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx