niedziela, 3 marca

Apple Music jest oficjalnym sponsorem Super Bowl LVII Halftime Show, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie. Główną gwiazdą tego wieczoru będzie Rihanna, której występ ma uprzyjemnić przerwę w finałowym meczu, a Apple intensywnie promuje jej nadchodzący występ.

Apple poświęcił Rihannie dedykowaną tapetę iPhone’a i tarczę zegarka Apple Watch, które można pobrać w aplikacji Shazam na wyskakującym ekranie lub wyszukując Rihannę i przechodząc do jej strony z koncertami. Na Twitterze pojawiły się również nowe hashflagi #AppleMusic i #AppleMusicHalftime z różowym logo Apple.

Rihanna-shazam-tapeta

Już 9 lutego 2023 r. o 10:00 (MST) Nadeska Alexis, prowadząca Apple Music Radio, porozmawia z Rihanną podczas konferencji prasowej organizowanej z okazji występu w przerwie 57. finału Super Bowl. Widzowie mogą obejrzeć konferencję na żywo lub w dogodnej dla siebie porze na stronie Apple Music, na profilu @AppleMusic w serwisach TikTok, Instagram, YouTube i Twitter oraz na kanale NFL Network.

Więcej informacji o tym specjalnym wydarzeniu możecie przeczytać w komunikacie prasowym Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx