środa, 17 kwietnia

Apple od dawna współpracuje z (RED), organizacją charytatywną, która zbiera fundusze w celu wyeliminowania HIV/AIDS w kilku krajach afrykańskich. Apple sprzedaje różne urządzenia (PRODUCT)RED, takie jak (PRODUCT)RED iPhone 13 i (PRODUCT)RED Apple Watch Series 7.

(RED) udostępnił film, w którym ukazuje 15-letnią współpracę z firmą Apple, która pozyskała prawie 270 milionów dolarów ze sprzedaży urządzeń i akcesoriów (PRODUCT)RED. Dzięki darowiznom firmy Apple (RED) udało się dotrzeć do milionów ludzi dzięki usługom edukacyjnym, opiekuńczym i leczniczym.

Zazwyczaj dochody z zakupów (PRODUCT)RED trafiają do Światowego Funduszu walki z AIDS, ale w 2020 i 2021 roku Apple przekazał 100 procent kwalifikujących się dochodów na wsparcie globlnego funduszu walki z COVID-19, aby zapewnić wsparcie systemów opieki zdrowotnej w Afryce zagrożonych przez pandemię.

Strona internetowa Apple informuje, że zyski ze sprzedaży każdego produktu (PRODUCT)RED do 31 grudnia 2022 roku zostaną podzielone. Połowa będzie nadal wykorzystywana do złagodzenia skutków COVID-19, a połowa zostanie przeznaczona na walkę z HIV/AIDS.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx