poniedziałek, 15 lipca

retail_box_lightning_cable_634x306x24_expand_h0296b5f2

Nowe zdjęcia prawdopodobnego, nowego przewodu Lightning z odwracalnym złączem USB pojawiły się dziś dzięki uprzejmości brytyjskiej porównywarki uSwitch. Tyle że tym razem widzimy przewody już zapakowane i gotowe do ustawienia na salonowych półkach.
lightning_cable_retail_box_2_632x304x32_expand

uSwitch twierdzi, że zdjęcia potwierdzają tylko wcześniejsze doniesienia informujące o zmianach jakie szykuje Apple w swoich podstawowych kablach do iPhone’a i iPada:

Zdjęcia pudełek nowych przewodów potwierdzają, że zamiast czegoś, co może być jeszcze dalekie od rzeczywistości i gotowości do wprowadzenia na rynek, Apple jest w rzeczywistości gotowy do wprowadzenia ich wraz z iPhone’em 6 w przyszłym miesiącu.

iphone_6_lightning_cable_sealed_632x304x32_expand
uswitch-reviersible-USB-lightning-2

Źródłem zdjęć jest po raz kolejny Sonny Dickson, którego jedno ze zdjęć publikowaliśmy w weekend. Dickson ma przyzwoity bilans jeśli chodzi o prawidłowość wycieków części i wydaje się mieć jakieś wiarygodne źródła w łańcuchu dostaw. Jest więc coraz bardziej możliwe, że te nowe przewody staną się faktem.

UPDATE: Sonny Dickson udostępnił nowy krótki film kabla Lightning w akcji, pokazując jego odwracalne złącze USB i jego możliwość podłączenia na dwa sposoby.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx