poniedziałek, 27 czerwca

Photo Sphere

Google wypuścił dziś swoją kolejną oficjalną aplikację Photo Sphere dla iPhone’a, która pozwala użytkownikom na nagranie panoram 360°, a następnie opublikowanie jej w serwisie Google Maps. Jest to idealne rozwiązanie do przechwytywania wszystkich niesamowitych miejsc, które odwiedzacie i pozwala na podzielenie się tymi przeżyciami ze znajomymi.

Oczywiście każdy użytkownik iPhone’a możne robić zdjęcia w postaci panoram za pomocą aplikacji wbudowanej w aparat, ale Photo Spheres jest jednak zupełnie inny. Nie tylko jest w stanie uchwycić szerszy obraz, ale pełne 360°, pozwalając spojrzeć w lewo, w prawo, w górę i w dół. To tak jak korzystanie z Google Street View, tyle że przebywasz w jednym miejscu.

Photo Sphere jest idealna do przechwytywania wszystkich pięknych miejsc, które odwiedzacie. Można je następnie przesłać do Google Maps dla innych ludzi, którzy mogą to potem obejrzeć lub podzielić się nimi z przyjaciółmi za pomocą portali społecznościowych.

Photo Sphere jest bezpłatną aplikację działającą na iPhone’ie 4S i wyższych z systemem iOS 7. Można go pobrać z App Store klikając tu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx