poniedziałek, 15 lipca

SP-1101W Edimax Smart Plug Switch

EDIMAX Technology – producent szerokiej gamy rozwiązań sieciowych, inteligentnych urządzeń do zarządzania domem oraz systemów monitoringu wizyjnego – wprowadził na rynek SmartPlug SP-1101W. To niewielkie, proste w konfiguracji urządzenie należy do kategorii rozwiązań inteligentnych i umożliwia kontrolę nad urządzeniami elektronicznymi w domu, co pozwala uczynić go bardziej funkcjonalnym i energooszczędnym.

SP-1101W_high

Podłączenie do SmartPluga lampki nocnej, ekspresu do kawy czy innych urządzeń elektronicznych, pozwala na ich zdalne włączanie i wyłączanie. SP-1101W można w prosty sposób skonfigurować za pomocą smartfonu lub tabletu. Wystarczy pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore aplikację EdiPlug, włączyć SmartPlug i połączyć się z nim bezprzewodowo, a następnie uruchomić aplikację i dokończyć proces instalacji.

SP-1101W_3step

Za pomocą aplikacji możemy kontrolować zasilanie domu podczas gdy przebywamy w pracy, na wakacjach czy w delegacji. Aby być na bieżąco, można również skorzystać z funkcji powiadomień e-mail o tym, że podłączone do SmartPluga urządzenie zostało ręcznie włączone bądź wyłączone. Dzięki temu możemy być spokojni, że żaden sprzęt elektroniczny nie pozostał włączony przez przypadek.

SmartPlug SP-1101W umożliwia nie tylko zdalną kontrolę sprzętów domowych, ale pozwala także na zapisanie harmonogramu automatycznego włączania i wyłączania urządzeń, który można dopasować do indywidualnego trybu życia mieszkańców. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejszy się zużycie energii, a przez to i wysokość rachunków za prąd.

SmartPlug zgodny jest ze standardem sieci 802.11b/g/n i działa w zasięgu do 10m. Prędkość przesyłania danych dla tego urządzenia w standardzie n wynosi do 150Mb/s. Dzięki trzem wbudowanym diodom, które wskazują stan zasilania, przełącznika i sieci, łatwo można odczytać tryb pracy, w jakim znajduje się urządzenie.
Główne funkcje produktu:

  • Zarządzanie zasilaniem urządzeń elektronicznych z poziomu smartfonu lub tabletu;
  • Możliwość ustalenia harmonogramu zasilania domu, dla większej niezależności i wygody;
  • Powiadomienia e-mail o włączeniu lub wyłączeniu sprzętów podłączonych do SmartPluga;
  • Oszczędność energii;
  • Prosta, bezprzewodowa konfiguracja.

Cena i dostępność:
Sugerowana cena detaliczna SmartPluga SP-1101W wynosi 189 zł.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
latirro
latirro
9 lat temu

Raczej za drogie i przebajerzone, zdalny wylacznik pradu dla roztargnionych, nie wlaczy samo pralki ani ekspresu do kawy. Podobna funkcjonalnosc mam w czasowym programowanym wylaczniku made in china za 30pln, mozliwosc ustawienia planu na kazdy dzien, moze nie raportuje co robi w danej chwili ale dziala tak samo

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx