sobota, 24 lutego

Według Marka Gurmana z Bloomberga, możemy się spodziewać, że Apple wypuści swoje przeprojektowane 14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro między wrześniem a listopadem, w ramach kolejnego sezonu jesiennych premier nowych produktów.

W najnowszym wydaniu swojego biuletynu Power On, Gurman mówi, że nowe MacBooki Pro wejdą do produkcji w trzecim kwartale i można się spodziewać, że zostaną ogłoszone przez Apple „najpóźniej między wrześniem a listopadem”. Apple w zeszłym roku w listopadzie ogłosił zaktualizowanego MacBooka Air, MacBooka Pro i Mac mini z chipem M1.

Gurman zauważa, że Apple pierwotnie planował wypuścić nowe MacBooki Pro na początku tego roku, ale ciągłe komplikacje związane z produkcją mini-LED opóźniły ich premierę.

Nowe MacBooki Pro mogą wzbudzić spore zainteresowanie dzięki kilku istotnym funkcjom i zmianom. Oprócz nowego wyglądu z płaskimi krawędziami i większą liczbą portów, Apple planuje wprowadzić do nowych laptopów wyświetlacze mini-LED, ten sam, który zastosowano w większym, 12,9-calowym iPadzie Pro ogłoszonym w kwietniu tego roku. Nowe MacBooki Pro zasilane będą również szybszymi chipami Apple Silicon.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx