sobota, 18 maja

Na początku tego miesiąca Mark Gurman i Debby Wu z Bloomberga poinformowali, że Apple planuje wprowadzić zamiennik Apple Watch Series 3, który będzie konkurował z tańszymi urządzeniami fitnessowi, takimi jak Fitbit.

Ta plotka została teraz poparta przez Jona Prossera, który twierdzi, że Apple planuje wypuścić tańszy model Apple Watch na wirtualnej konferencji 15 września. W tweecie Prosser powiedział, że nowy model będzie miał podobny wygląd jak Apple Watch Series 4 z dostępnymi rozmiarami 40 mm i 44 mm.

Warto zauważyć, że Prosser niesłusznie twierdził, że nowe modele Apple Watch i iPada zostaną ogłoszone w komunikacie prasowym we wtorek tego tygodnia, ale przy innych okazjach podzielił się dokładnymi informacjami o planach wydania produktów Apple.

Prosser dodał, że tańszy zegarek Apple Watch będzie pozbawiony niektórych nowszych funkcji, takich jak EKG i zawsze włączony wyświetlacz. Wspomniał również, że model będzie zawierał układ M9, który jest jednym ze starszych koprocesorów ruchu firmy Apple, które można znaleźć w urządzeniach takich jak iPhone 6S, oryginalny iPhone SE i iPad piątej generacji.

W zeszłym miesiącu podobnie jak w poprzednich latach Apple złożył kilka niewydanych jeszcze modeli Apple Watch w bazie danych Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej, co jeszcze bardziej uwiarygodniło możliwość zapowiedzi zarówno Apple Watch Series 6 jak i tańszych modeli w przyszłym tygodniu.

Apple będzie transmitować swoje wydarzenie 15 września na swojej stronie internetowej i kanale YouTube od godziny 19:00 czasu polskiego, a podsumowanie wszystkich nowości na pewno pojawi się na naszej stronie. Gurman niedawno zasugerował, że wydarzenie będzie koncentrować się na nowych modelach Apple Watch i potencjalnie przeprojektowanym iPadzie Air.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx