sobota, 25 maja

Produkty Apple warte prawie siedem milionów dolarów zostały dramatycznie skradzione z ciężarówki w Wielkiej Brytanii, donosi Northamptonshire Police.

Kierowca ciężarówki i jego ochroniarz przewożący w ładunku dużą liczbę urządzeń Apple zostali zaczepieni przez złodziei. Do incydentu doszło około godziny 20 we wtorek, 10 listopada, na zjeździe z autostrady M1 w Northamptonshire, gdzie kierowca i ochroniarz zostali zaatakowani i związani.

W czymś, co wydaje się być starannie zaplanowanym napadem, ciężarówka została przewieziona do Crick w Northamptonshire, gdzie złodzieje przeczepili przyczepę z ładunkiem do oczekującej ciężarówki i porzucili kierowcę ciężarówki i ochroniarza.

Ciężarówka została później znaleziona w Lutterworth w Leicestershire, gdzie, jak się uważa, złodzieje przerzucili łącznie 48 palet produktów Apple do trzeciego pojazdu i uciekli.

Policja w Northamptonshire apeluje do świadków i osoby, którym zaoferowano sprzedaż produktów Apple w nietypowych okolicznościach lub po podejrzanie niskich cenach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx