piątek, 29 września

Po kilku przeciekach i ich oficjalnym ogłoszeniu pod koniec zeszłego miesiąca, cztery nowe kolory bezprzewodowych słuchawek Powerbeats Pro są już dostępne do zamówienia za pośrednictwem Apple.

Cztery nowe kolory: żonkil, lodowy błękit, różowe chmury i ognista czerwień dołączają do poprzednich opcji kolorystycznych: czarnego, granatowego, leśnej zieleni i kości słoniowej. Nowe kolory są dostępne do wysyłki od Apple już na piątek.

Powerbeats Pro truly to skoncentrowane na fitnessie bezprzewodowe słuchawki marki Apple Beats, oferujące wkładkę douszną z zaczepami, które pomagają zabezpieczyć je podczas energicznej aktywności. Oferują odporność na pot i wodę IPX4 oraz układ Apple H1 do łatwego parowania i przełączania między urządzeniami iCloud oraz funkcji „Hej Siri”. Słuchawki oferują do dziewięciu godzin pracy na baterii, a etui ładujące zapewnia im całkowitą żywotność baterii do 24 godzin.

Każda słuchawka zapewnia pełną kontrolę nad głośnością i ścieżką odtwarzania, a cztery rozmiary wkładek dousznych mają zmaksymalizować komfort i zapewnić dobre uszczelnienie w uchu, chociaż słuchawki nie oferują żadnej aktywnej redukcji szumów.

Cena Powerbeats Pro wynosi 1129 złotych za każdy z kolorów, chociaż czasami można je znaleźć w sprzedaży w nieco niższej cenie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx