niedziela, 14 lipca

Jak informuje Deadlinew związku z kolejną zapowiedzią premiery kinowej filmu o Jamesie Bondzie „No Time To Die”, który w Polskich kinach ma się pojawić 1 października, w Apple TV pojawi się 45-minutowa retrospektywa zatytułowana „Being James Bond”.

45-minutowy film wydany przez MGM przedstawia Daniela Craiga rozważającego jego 15-letni staż grania Bonda, z nigdy wcześniej nie widzianymi archiwalnymi materiałami z jego rozmów z producentami Michaelem G. Wilsonem i Barbarą Broccoli. Retrospektywa będzie dostępna bezpłatnie w aplikacji Apple TV w ponad 30 krajach od 7 września do 7 października.

Amazon w maju ogłosił, że osiągnął porozumienie z MGM w sprawie przejęcia firmy rozrywkowej za 8,45 miliarda dolarów, po zeszłorocznym raporcie, w którym stwierdzono, że MGM skontaktowało się z firmami takimi jak Apple i Netflix, aby ocenić zainteresowanie potencjalnym przejęciem. Amazon powiedział, że pomoże zachować dziedzictwo i katalog filmów MGM oraz zapewni klientom większy dostęp do istniejących dzieł MGM, takich jak seria Jamesa Bonda.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx