środa, 29 listopada

Pod koniec ubiegłego miesiąca, Richard Shim, analityk NPD DisplaySearch poinformował, że dostawcy zaczęli produkcję wyświetlaczy o rozdzielczości 2560×1600 przeznaczonych dla 13-calowych MacBook’ów Pro Retina. Urządzenie ma zostać wypuszczone w październiku.

Dziś DigiTimes donosi, że nowe urządzenia zadebiutują „we wrześniu lub październiku,” ze względu na zainteresowanie programem „back-to-school” oraz tradycyjnie najgorętszym okresem świątecznym. Jednakże, jeśli czekacie na iMaca, możecie czekać trochę dłużej:

Apple planował pierwotnie wydać trzy nowe modele iMac’ów ze zmodernizowanymi panelami i procesorami, ale z powodu słabej wydajności paneli, masowa produkcja modeli z wyższej półki została odroczona, bez podania szczegółów harmonogramu uruchomienia.

Biorąc pod uwagę, że jest to sprawozdanie DigiTimes możemy założyć, że informacje te nie są całkowicie dokładne. Jednak plotki o nowych wersjach iMaca w ciągu najbliższych miesięcy krążą już od jakiegoś czasu. W zeszłym tygodniu, Fox News podał, że powinniśmy je zobaczyć już „w najbliższym czasie.”

Nowy iMac ma otrzymać najnowsze procesory Intel Ivy Bridge, rozszerzone funkcje dysków SSD, USB 3.0, oraz ulepszony układ graficzny. Co do 13-calowego MacBooka Pro Retina, można oczekiwać, że będzie to 15-calowy MacBook Pro Retina tylko mniejszy.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx