czwartek, 27 stycznia

Czy kochacie ją za sukienki z mięsa, czy też nie, nie ma wątpliwości, że Lady Gaga jest jednym z większych nazwisk współczesnej  muzyki pop, a wiele singli, które trafiły na czołówki list przebojów zrobiły z niej gwiazdę. 

Artystka nie spoczywa na laurach. Lady Gaga chce zrobić coś nowego ze swoim kolejnym albumem, nad którym właśnie pracuje. Wcześniej Lady Gaga ujawniła, że jej następny album, Artpop, nie będzie tylko utworami wypalonymi na CD, ale będzie to „całkowicie interaktywne” doznanie, ponieważ zamierza wydać go jako aplikacja na iPhone’a i iPad’a.

Mówiąc o nowym projekcie na swoim profilu społecznościowym Little Monsters, Lady Gaga powiedziała –

„Wy mnie zainspirowaliście do stworzenia czegoś, co będzie komunikowało się z wami obrazami, ponieważ to Wy komunikujecie się ze mną i między sobą. Gify i zdjęcia, i dzieła sztuki, grafiki przez cały dzień. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.  To Wy jesteście generacją ARTPOP”.

Nowego albumu nie zobaczymy zapewne wcześniej niż na wiosnę 2013, ale będzie on również dostępny w tradycyjnych formatach fizycznych i cyfrowych. Gaga powiedziała fanom „zacznijcie prosić o iPada na Boże Narodzenie!” sugerując, że album ukaże się po sezonie świątecznym.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x