piątek, 29 września

Czy nie zawsze jest tak, że kiedy naprawdę potrzebujesz telefonu, to nagle bateria jest prawie rozładowana? Cóż, nowy projekt Kickstarter ma na to rozwiązanie. Everpurse pozwala naładować telefon bezprzewodowo w dowolnym miejscu po prostu poprzez włożenie go do torebki lub kieszeni. Projekt teoretycznie skierowany jest dla kobiet, ale może i płeć brzydsza znajdzie jego zastosowanie.

Everpurse można nosić samodzielnie lub wsunąć go do większego portfela lub torby, z którą nie rozstajecie się przez cały dzień. A gdy wrócisz do domu, połóż swojego iPhone’a na biały Everpurse, aby naładować go bezprzewodowo. Everpurse ma wystarczająco dużo energii akumulatora, aby w pełni naładować iPhone’a od 0% do 100% dwa razy.

Everpurse posiada również kilka opcji stylizacji. Twórcy połączyli siły z dwoma projektantami z Chicago, którzy pomogli im zaprojektować torby. Zainteresowani klienci mogą wybrać pomiędzy trzema kolorami z tkaniny lub skóry, lub mogą wybrać dodatkowe kolory. Każda torebka sprzedawana jest z matą do ładowania.

Urządzenie jest odporne na zalania i ochlapania, gdyż wewnętrzna technologia jest chroniona okładziną tak, aby nie uległa uszkodzeniu. Przetestowano również wpływ tej bezprzewodowej ładowarki na obecność wśród kart kredytowych i stwierdzono, że nie ma interferencji pomiędzy kartami kredytowymi i ładowarką.

Jeśli jesteście zainteresowani, możecie wstępnie zarezerwować sobie jedną torebkę z tkaniny z matą ładowania za 99 dolarów lub wersję ze skóry za 129 dolarów. Oczywiście jeśli projekt zostanie zrealizowany. Zebrano już prawie 20 000 dolarów a potrzeba 100 000 do realizacji.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin Gmiter
Marcin Gmiter
11 lat temu

Niezły pomysł..mogłoby być ciut mniejsze to weszłoby do tylnej kieszeni spodni:)

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx