środa, 10 sierpnia

W zeszłym miesiącu odkryto w wersji beta iOS 13.2 ikonę przedstawiającą nigdy wcześniej nie widziane AirPods z gumowymi wkładkami dousznymi, potwierdzając tym pogłoski, że Apple planuje wypuścić wyższej klasy słuchawki AirPods z aktywną redukcją szumów i lepszą odpornością na wodę.

Nowe AirPods mają zostać wydane jeszcze w tym roku lub na początku 2020 roku. W związku z tym, producent akcesoriów ESR już wydał zarówno pokrowiec jak i futerał na tak zwane „AirPods Pro”, a zdjęcia produktów przedstawiają szersze etui ładujące zaprojektowane do przechowywania AirPods z gumowymi wkładkami dousznymi.

Fakt, że ESR dostarcza teraz idealnie dopasowane etui na niewydane AirPods, sugeruje, że producent akcesoriów mógł zebrać wymiary i szczegóły projektowe ze źródeł w łańcuchu dostaw Apple. Z drugiej strony może to być po prostu chwyt marketingowy oparty wyłącznie na plotkach.

Wydłużony futerał do ładowania jest zgodny z tym, co pojawiło się w potencjalnym przecieku kilka miesięcy temu:

Bez specjalnego zaskoczenia oczekuje się, że wyższej klasy słuchawki AirPods będą miały wyższą cenę niż istniejące AirPods, których cena detaliczna wynosi 159 dolarów (799 złotych) z etui do ładowania przewodowego i 199 USD (999 złotych) z etui do ładowania bezprzewodowego. Dokładna cena nie jest jeszcze znana.

Podczas prezentacji Apple zazwyczaj prezentuje przeprojektowane produkty, ale październikowa konferencja wydaje się już mało prawdopodobna w tym roku, więc firma może ogłosić nowe AirPods w komunikacie prasowym, takim jak przeprojektowane Beats Solo Pro. Może również wstrzymać je do tradycyjnej marcowej konferencji w 2020 oku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
1 rok temu

[…] technologię redukcji szumów, a także wyższą cenę niż obecne AirPods. Niektórzy sprzedawcy zaczęli już nawet sprzedawać etui na nowe […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx