czwartek, 25 kwietnia

W związku z krążącymi od dawna licznymi plotkami powiązanymi z AirTags i najnowszymi doniesieniami, że nowy produkt firmy Apple ma zostać wprowadzony na rynek w 2021 roku, producenci akcesoriów już zaczęli przygotowywać i planować akcesoria do umieszczania AirTag.

Nomad, znany ze swoich akcesoriów dla urządzeń Apple, etui, ładowarek i nie tylko, ma plany dotyczące breloka „AirTags” i uchwytu na okulary z „AirTags”, co zauważył Evan Blass.

Apple generalnie nie dostarcza producentom akcesoriów szczegółów na temat swoich planów produktowych przed wprowadzeniem nowych urządzeń, więc rendery, które Nomad stworzył w ramach planu produktu na 2021 rok są prawdopodobnie oparte na plotkach i nie są reprezentatywne dla ostatecznego wyglądu akcesoriów. Brelok zaprojektowany przez Nomad ma cienką skórzaną obudowę, która wydaje się być stworzona dla kwadratowego AirTaga, podczas gdy „Uchwyt na okulary” AirTags ”ma zaokrąglony kształt.

Dotychczasowe plotki sugerują, że „AirTags” będzie miał konstrukcję przypominającą dysk z białym frontem i srebrnym spodem z logo Apple, chociaż wygląd „AirTags” nie został jeszcze potwierdzony.

„AirTags” będzie działać podobnie do innych narzędzi do śledzenia przedmiotów, takich jak Tile, umożliwiając użytkownikom dołączanie ich do różnych ważnych akcesoriów, takich jak aparaty, portfele, klucze, okulary i inne, aby móc zlokalizować te przedmioty, gdyby się zgubiły. Plotki wskazują, że „AirTags” będzie zawierał wbudowany ultraszerokopasmowy układ U1 zapewniający dokładne informacje o położeniu w pomieszczeniach, który umożliwi również śledzenie w oparciu o rzeczywistość rozszerzoną.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx