sobota, 15 czerwca

Agencja Reuters informuje, że dzisiejsza premiera sklepowa iPada mini zgromadziła znacznie mniejsze kolejki przed sklepami w porównaniu do poprzednich premier produktów Apple. Zwrócono uwagę, że około 50 osób czekało dziś w sklepie Apple Store w Sydney w Australii i około 100 lub więcej pod sklepami Apple Stores w Tokio i Seulu. Reuters zwraca uwagę, że w przeszłości kolejki w sklepie w Sydney „rozciągały się wzdłuż kilku bloków” np. podczas premiery iPhone’a.

Kolejki utworzyły się oczywiście w kilku miejscach, takich jak Amsterdam (powyżej), a także w Monachium i na Florydzie, choć Covent Garden Apple Store podobno przyciągnął dziś rano niewielu klientów. Kolejka do flagowego salonu Apple na 5th Avenue również zaczęła tworzyć się dość późno, choć entuzjazm premiery w Nowym Jorku przyćmiły z pewnością niszczące efekty huraganu Sandy, który dotknął miasto na początku tego tygodnia.

IPad Mini był dostępny we wstępnych zamówieniach od zeszłego tygodnia. Apple wypuścił dziś również do sprzedaży czwartą generację pełnowymiarowego iPada. Oba produkty powinny być dostępne w sklepach już od 8 rano. Warto zauważyć, że wersja iPada Mini obsługująca sieć komórkową będzie dostępna od połowy listopada. Dziś dostępna jest tylko wersja Wi-Fi.

A Wy zaglądaliście już dziś zobaczyć iPada mini na żywo?

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx