piątek, 29 września

Apple udostępnił pierwszy zwiastun filmu „Misja Greyhound”, którego akcja dzieje się w trakcie drugiej wojny światowej z Tomem Hanksem w roli głównej. Hanks wciela się w postać George’a Krause, oficera marynarki wojennej, który dowodzi niszczycielem Marynarki Wojennej Greyhound w bitwie o Atlantyk.

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami kapitan Ernest Krause (Tom Hanks) prowadzi międzynarodowy konwój 37 statków w zdradzieckiej misji przez Atlantyk, aby dostarczyć tysiące żołnierzy i bardzo potrzebne zapasy siłom sprzymierzonym. Obok Hanksa w filmie występują Stephen Graham, Rob Morgan i Elisabeth Shue. Oryginalny film Apple wyreżyserował Aaron Schneider, a wyprodukował Gary Goetzman.

„Misja Greyhound” będzie miała swoją premierę w aplikacji Apple TV w piątek, 10 lipca. Film miał być pierwotnie wydany przez Sony Pictures w Dzień Ojca, ale został przejęty przez Apple w czasie trwającej pandemii i zamiast tego będzie można oglądać transmisję strumieniową przed wejściem do kin.

‌‌Apple TV‌‌+ ma w tej chwili niewiele filmów, oferując filmy „Bankier”, „Hala” i „Królowa słoni”, ale „Greyhound” będzie jak dotąd największą premierą i pierwszym filmem Toma Hanksa wydanym za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego, a nie w kinach.

Apple zapłacił Sony 70 milionów dolarów za 15 lat praw do transmisji strumieniowej filmu „Misja Greyhound”, ale Sony zachowuje prawo do dystrybucji filmu w Chinach, gdzie może pojawić się premiera kinowa.

Apple TV‌+ zapewnia oryginalne filmy i programy telewizyjne za 24,99 złotych miesięcznie, ale jest także bezpłatny przez rok dla tych, którzy niedawno kupili urządzenie Apple. Dla tych, którzy nie kwalifikują się do bezpłatnego roku, Apple oferuje tygodniowy bezpłatny okres próbny.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx