wtorek, 16 sierpnia

Apple może wprowadzić klawiaturę Magic Keyboard do innych modeli iPada, a przynajmniej taka jest sugestia coraz bardziej niezawodnego konta na Twitterze L0vetodream.

Klawiatura Magic Keyboard jest dostępna dla najnowszego 11-calowego i 12,9-calowego iPada Pro firmy Apple. Jest również wstecznie kompatybilna z obydwoma modelami ‌iPada Pro‌ z 2018 roku, ‌‌iPada Pro‌‌ 12,9 calowego (3. generacji) i iPada Pro‌‌ 11 calowego (1. generacji).

Konto nie wymieniło żadnego konkretnego modelu iPadów, ale podobno Apple pracuje podobno nad nowym iPadem Air opartym na 11-calowym iPadzie Pro, który może być kandydatem na Magic Keyboard.

Według wcześniejszych doniesień iPad Air czwartej generacji może być wyposażony w port USB-C zamiast portu Lightning. Firma Apple przeszła na port USB-C w swoich modelach iPada Pro‌ w 2018 roku, ale inne iPady nadal mają port Lightning do celów ładowania.

Plotki z tego roku sugerują, że Apple pracuje nad 11-calowym iPadem Air, który mógłby zostać wprowadzony na rynek w drugiej połowie 2020 roku. Analityk Apple Ming-Chi Kuo powiedział niedawno, że Apple pracuje nad 10,8-calowym iPadem nie mówiąc, że jest to model „Air”, jednak pasuje on do innych plotek na temat nowego iPada Air.

Wcześniejsze pogłoski od L0vetodream wskazują, że nadchodzący iPad Air może zawierać wyświetlacz mini-LED z niewidocznym czytnikiem Touch ID zamiast Face ID, ale ta plotka nie została potwierdzona z żadnych innych źródeł.

Magic Keyboard przyczepia się magnetycznie do iPada Pro i zawiera pływającą konstrukcję, która działa na kolanach lub biurku, a także zintegrowany gładzik do kontrolowania wskaźnika ekranowego, który pozwala użytkownikom poprawić przepływ pracy.

Posiada przelotowe ładowanie USB-C i wspornikowe zawiasy do płynnej regulacji kąta widzenia do 130 stopni, w tym pełnowymiarową klawiaturę z podświetlanymi klawiszami i mechanizm nożycowy, który zapewnia skok 1 mm.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx