poniedziałek, 20 maja

Firma Apple udostępniła dziś szczegóły harmonogramu nadchodzącego wydarzenia WWDC 2020, które po raz pierwszy odbędzie się tylko w wersji cyfrowej. Mimo zmienionej formy, Apple mówi, że tegoroczna impreza będzie „największym jak dotąd WWDC”, ponieważ wszyscy programiści mogą wziąć w niej udział za darmo.

Konferencja otwierająca WWDC odbędzie się w poniedziałek 22 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego i będzie transmitowana bezpośrednio z Apple Park. Deweloperzy i użytkownicy Apple będą mogli oglądać ją bezpośrednio na stronie Apple.com, aplikacji Apple Developer, witrynie Apple Developer, aplikacji Apple TV i YouTube.

Platforms State of the Union, która ma zapewnić deweloperom głębsze spojrzenie na najnowsze aktualizacje iOS, iPadOS, macOS, tvOS i watchOS odbędzie się 22 czerwca o 23.00 i będzie dostępna w aplikacji Apple Developer i na stronie Apple Developer.

Od 23 czerwca do 26 czerwca Apple planuje zorganizować ponad 100 sesji technicznych i projektowych, a nowe filmy będą publikowane każdego dnia o 10:00 czasu pacyficznego w aplikacji Apple Developer i na stronie Apple Developer.

Apple zaprezentuje 18 czerwca wszystkie nowe fora programistów Apple, które połączy społeczność programistów z ponad tysiącem inżynierów Apple, którzy będą mogli odpowiadać na pytania i brać udział w dyskusjach technicznych. Pierwszego dnia WWDC każdy może przeszukiwać i przeglądać dyskusje na forum, a członkowie programu Apple Developer Program mogą zamieszczać własne pytania.

Apple organizuje również indywidualne laboratoria programistyczne od 23 czerwca do 26 czerwca, a programiści mogą poprosić o spotkanie z inżynierem Apple w celu uzyskania wskazówek technicznych i szczegółowych informacji na temat wdrażania nowych funkcji. W przypadku studentów, którzy wzięli udział w konkursie Swift Student Challenge w tym roku, Apple planuje ogłosić finalistów 16 czerwca.

Apple zaleca wszystkim programistom pobranie aplikacji Apple Developer, ponieważ Apple planuje udostępnić dodatkowe informacje o WWDC 2020 przed 22 czerwca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx