piątek, 8 grudnia

Zgodnie z tweetem Marka Gurmana z Bloomberga, Apple planuje ogłosić w tym tygodniu dość mocno przewidywany i często wspominany w plotkach 16-calowy MacBook Pro.

W innym tweecie Gurman zasugerował, że ogłoszenie zostanie ogłoszone do środy. Informacja będzie prawdopodobnie udostępniona w formie komunikatu prasowego w Apple Newsroom, a także prawdopodobnie zbiegnie się z wczesnymi wrażeniami z 16-calowego MacBooka Pro od wybranych mediów i kanałów YouTube.

9to5Mac poinformował niedawno, że Apple organizuje w tym tygodniu prywatne briefingi prasowe w swojej luksusowej rezydencji na poddaszu w Nowym Jorku, prawdopodobnie zbierając pierwsze wrażenia z 16-calowego MacBooka Pro. Wielu reporterów spoza miasta pisało na Twitterze, że w ostatnich dniach jest w Nowym Jorku lub jedzie do Nowego Jorku.

Plotki sugerują, że 16-calowy MacBook Pro będzie miał cieńsze ramki wokół wyświetlacza, bardziej niezawodną klawiaturę z mechanizmem nożycowym, samodzielny czujnik Touch ID i prawdopodobnie bardzo pożądany fizyczny klawisz Esc. Ceny nie są znane, ale prawdopodobnie byłyby wyższe od 15-calowego MacBooka Pro.

Po szalonych plotkach, wskazówkach z łańcucha dostaw i wyciekach z macOS Catalina, 16-calowy MacBook Pro może pojawić się nawet za 24 godziny lub wcześniej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx