poniedziałek, 4 marca

Film udostępniony w chińskich mediach społecznościowych Weibo w tym tygodniu prawdopodobnie ujawnił wygląd iPhone’a SE drugiej generacji, choć urządzenie może być równie dobrze podróbką.

Krótki klip, pokazuje coś, co wydaje się niepublikowanym iPhone’em SE z przeszklonym tyłem, który umożliwi obsługę bezprzewodowego ładowania. Tylna obudowa w obecnym iPhone’ie SE jest w dużej mierze aluminiowa, z małymi szklanymi panelami wzdłuż górnej i dolnej krawędzi.

Poza tym urządzenie wygląda praktycznie tak samo jak obecny iPhone SE, zachowując konstrukcję podobną do iPhone’a 5s z czterocalowym ekranem umieszczonym pomiędzy górną a dolną obudową z identyfikatorem Touch ID, otworem słuchawkowym i przednim aparatem.

Co ciekawe, urządzenie posiada także gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, pomimo raportu z zeszłego tygodnia, który twierdził, że zostanie ono usunięte. Dla Apple zachowanie gniazda miałoby sens, gdyby nowy iPhone SE nadal miał taką samą konstrukcję i grubość, jak głosi plotka, ale usunięcie go mogłoby prowadzić do poprawy odporności na wodę.

Inną niewielką różnicą na urządzeniu w filmie jest brak wszystkich etykiet regulacyjnych i tekstu na tylnej obudowie, poza pojedynczym znakiem „iPhone”, tak jak w iPhone’ie 8, iPhone’ie 8 Plus i iPhone’ie X.

Podróbki iPhone’a są powszechne w Chinach, a źródło pochodzenia filmu jest niejasne, więc podkreślamy, że autentyczność materiału nie jest potwierdzona. Jedną z możliwości jest to, że urządzenie jest dokładnym modelem opartym na informacjach z łańcucha dostaw, ale możliwe jest również, że urządzenie jest po prostu podróbką.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx