wtorek, 23 lipca

Należąca do firmy ZAGG marka InvisibleShield, światowy lider i innowator w dziedzinie ochrony ekranów ogłosiła właśnie, że wprowadza na rynek szkło Glass Curve Elite przeznaczone specjalnie dla zegarków Apple Watch Series 3.

Apple Watch pozwala żyć swobodnie i pozostać w kontakcie z bliskimi, nawet gdy jego użytkownik nie ma przy sobie telefonu. Glass Curve Elite skutecznie chroni wyświetlacz zegarka Apple Watch dzięki konstrukcji z zaokrąglonym szkłem. Rozwiązanie to ma postać w pełni przylepnej warstwy amortyzującej, która nie wpływa na wrażliwość ekranu dotykowego. Nowe szkło InvisibleShield chroni ekran przed zadrapaniami, zarysowaniami i skutkami upadków.

Najważniejsze cechy zaokrąglonego szkła ochronnego dla Apple Watch Series 3:

  • Wysoka czułość na dotyk – całkowicie przylega do całej tarczy zegarka, co przekłada się na zwiększoną czułość na dotyk
  • Warstwa absorbująca wstrząsy – zapewnia dodatkową ochronę bez wpływu na czułość ekranu zegarka na dotyk.
  • Niestandardowe, zaokrąglone dopasowanie – precyzyjnie zaokrąglone krawędzie szkła zapewniają precyzyjne dopasowanie do kształtu obudowy zegarka.
  • Skuteczna ochrona przed uderzeniami i zadrapaniami – szkło chroni każdy piksel wyświetlacza Apple Watch Series 3.
  • Gładkie szkło hartowane – jedwabiście gładkie szkło hartowane zapewnia identyczny komfort użytkowania, jak oryginalna powierzchnia zegarka.
  • Warstwa olejoodporna – zapobiega pozostawianiu na wyświetlaczu odcisków palców.
  • Wysoka przejrzystość obrazu – stuprocentowa przejrzystość szkła zapewnia obraz wyświetlacza zegarka w wysokiej rozdzielczości.
  • Łatwa aplikacja – zatrzaskowa konstrukcja nakładki instalacyjnej sprawia, że aplikacja jest prosta i dokładna.

Marka InvisibleShield do dzisiaj sprzedała na całym świecie ponad 165 milionów produktów do ochrony ekranu, co czyni ją najlepiej sprzedającym się producentem na rynku, który wyznacza standardy i cieszy się największym zaufaniem w branży.

Dostępność:

Szkło ochronne InvisibleShield Glass Curve Elite dla zegarka Apple Watch Series 3 będzie dostępne od 7 maja w sklepie na stronie internetowej  ZAGG.comw cenie 29,99 EUR, czyli około 125 złotych.

Podobnie jak w przypadku wszystkich swoich produktów, InvisibleShield wyróżnia się na rynku i oferuje ograniczoną dożywotnią gwarancję, w ramach której zobowiązuje się wymienić szkło Glass Curve Elite, jeśli kiedykolwiek ulegnie zużyciu lub uszkodzeniu w okresie użytkowania urządzenia. Więcej informacji znajduje się w witrynie ZAGG.com.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx