piątek, 12 lipca

Niedawne pogłoski i renderingi sugerują, że Apple ma w planach dołączanie 18-watowej ładowarki USB-C i kabla Lightning-USB do pudełka urządzeń iOS w tym roku, co pozwoli na szybsze ładowanie bez konieczności kupowania przez użytkowników osobnych akcesoriów do ładowania.

Nowe zdjęcia udostępnione przez Chongdiantou (za pośrednictwem serwisu Mac Otakara) pokazują coś, co jest prototypem inżynieryjnym rzeczywistej wersji ładowarki, choć jej wiarygodności nie można potwierdzić.

Konstrukcja ładowarki jest zasadniczo zgodna z poprzednimi renderingami, ma kompaktową obudowę w stylu 5-watowej ładowarki firmy Apple, która zawsze była dodawana do pudełka z iPhone’em. Konstrukcja zawiera po prostu parę bolców z jednej strony i port USB-C na drugim końcu. Oczywiście jest to wersja amerykańska tej ładowarki, dlatego bolce mają nieco inny wygląd. Ładowarka okazuje się jednak nieco grubsza niż przedstawiona w oryginalnym renderingu.

Tekst na ładowarce różni się nieco od typowych oznaczeń Apple, choć może to wynikać z jej prototypu. Tekst zawiera numer modelu A1720, zgodny ze schematem numerowania Apple i potwierdza, że ładowarka oferuje moc wyjściową do 5 V przy 3 A (15 W) lub 9 V przy 2 A (18 W).

Mówi się, że Apple doda w tym roku nowe, mocniejsze ładowarki wraz z nowymi modelami iPhonów, ale warto byłoby uwzględnić je także dla nadchodzących modeli iPada, które tradycyjnie zawierały adaptery 10-12 W.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx