niedziela, 25 września

Apple Arcade, nadchodząca usługa subskrypcyjna gier, została zapowiedziana i zaprezentowana po raz pierwszy w marcu. Serwis ma wystartować na jesieni choć dokładna data nie jest jeszcze znana.

Przed zbliżającą się premierą Apple uruchomił program wczesnego dostępu dla swoich pracowników, którego zrzuty ekranu i szczegóły zostały udostępnione przez 9to5Mac. Pracownicy Apple mogą uzyskać dostęp do Apple Arcade za 0,49 dolara miesięcznie, z miesięczną bezpłatną wersją próbną.

Gry Apple Arcade będą dostępne na komputerach Mac, iOS App Store i Apple TV, a udostępnione zrzuty ekranu pochodzą właśnie z Mac App Store. Karta Apple Arcade w sklepie Mac App Store zawiera wybór wyróżnionych gier i różnych kategorii gier.

Według 9to5Mac większość gier jest obecnie w fazie rozwoju, a inne tytuły dostępne dla pracowników to „Sneaky Sasquatch”, „Kings of the Castle”, „Frogger in Toy Town” i „Lame Game 2.”

Apple nie udostępnił szczegółowych informacji na temat ceny Apple Arcade po oficjalnym debiucie, ale wygląda na to, że może istnieć miesięczny bezpłatny okres próbny dla tych, którzy chcieliby go wypróbować.

Apple powiedział, że w dniu premiery będzie dostępne około 100 gier, bez reklam i bez dodatkowych zakupów w aplikacji. Pojedyncza subskrypcja umożliwi także dostęp do gier nawet sześciu członkom rodziny.

Tak jak wspominałem wcześniej, wciąż nie wiemy kiedy dokładnie serwis zostanie udostępniony publicznie, ale wewnętrzny test dla pracowników zakończy się wraz z premierą iOS 13, więc potencjalnie Apple Arcade może wystartować nawet we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx