poniedziałek, 3 października

Apple będzie pobierać w Stanach Zjednoczonych 4,99 dolary miesięcznie za usługę Apple Arcade. Szczegóły dotyczące usługi odkryto w zrzutach ekranu z wczesnych testów Apple Arcade dokonywanych przez pracowników Apple, a teraz wyciekły również przyszłe ceny.

Cena 4,99 dolarów jest najwyraźniej wymieniona w jednym z interfejsów API używanych w aplikacji App Store. Wiadomość promocyjna mówi, że Apple Arcade będzie kosztować 4,99 dolarów miesięcznie, z dostępnym miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym. Oczywiście ceny te nie muszą dokładnie odpowiadać cenom za usługę w Polsce. Przykładowo cena za Apple Music w Stanach Zjednoczonych to 9,99 dolarów, a w Polsce 19,99 złotych. Idą tym samym sposobem obliczeń cena za usługę Apple Arcade w Polsce mogłaby wynosić 9,99 złotych.

Apple wcześniej powiedział, że miesięczna cena subskrypcji Apple Arcade zapewni dostęp dla wszystkich członków rodziny, które biorą udział w Udostępnianiu Rodzinnym, co oznacza, że nawet sześć osób będzie mogło grać w gry za opłatą niecałych 10 złotych.

9,99 złotych to bardzo przystępna cena za usługę subskrypcji, która zapewnia dostęp do dziesiątek gier. Apple powiedział, że w dniu premiery będzie dostępne około 100 gier, bez reklam i dodatkowych zakupów w aplikacji.

Apple nie ogłosił oficjalnie cen Apple Arcade, więc ceny mogą się zmienić przed jej premierą. Gry Apple Arcade będą dostępne na urządzeniach z systemem iOS, komputerach Mac i Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx