czwartek, 18 lipca

Dziś rano, znany z różnego rodzaju przecieków, Steve Hemmerstoffer udostępnił krótkie wideo przedstawiające imitacje rzekomych modeli nadchodzącego 6,5-calowego iPhone’a X Plus i 6,1-calowego iPhone’a LCD. 

Wideo dostarczone przez Tigermobiles.com pokazuje wyraźniejszy widok na rozmiar dwóch nowych modeli iPhone’a wyposażonych w funkcję Face ID, które mają towarzyszyć telefonowi iPhone X drugiej generacji w ofercie smartfonów Apple na rok 2018.

Poza rozmiarem, wyraźnym wyróżnikiem obu słuchawek jest tylna kamera z podwójnym obiektywem w telefonie iPhone X Plus i pojedynczym obiektywem w 6.1-calowym iPhone’ie LCD. Oba aparaty wyraźnie wystają z tylnej części obudowy.

Oba zaprezentowane na filmie modele mają lśniącą srebrną ramkę. Mówi się, że Apple wykorzysta stalową ramkę dla większego urządzenia i ramkę aluminiową do 6.1-calowego iPhone’a jako jeden z elementów cięcia kosztów urządzenia. Mniej widoczne na filmie są większe ramki w urządzeniu o przekątnej 6,1 cala, aby pomieścić wyświetlacz LCD.

Atrapy z załączonego filmu są w kolorze białym, jednak dobrze poinformowany analityk Apple, Ming-Chi Kuo, wierzy, że modele iPhone’a X nowej generacji będą dostępne w kolorach czarnym, białym i złotym, natomiast model o przekątnej 6,1 cala będzie dostępny w szerokiej gamie kolorów, takich jak czerwony, niebieski, pomarańczowy, szary i biały.

Makiety są zwykle oparte na schematach projektowych, które wyciekają z łańcucha dostaw Apple w Chinach, a te telefony zgadzają się z pogłoskami, które są powszechnie rozpowiadane. Tak czy inaczej na oficjalną wygląd urządzenia będziemy musieli poczekać do września, kiedy to prawdopodobnie nastąpi ich prezentacja.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx