wtorek, 27 lutego

Urządzenia, które próbują być łudząco podobne do iPhone’a 14 Pro już są dostępne w Chinach. Wzorując się na informacjach z przecieków niemal identycznym wyglądem próbują oszukać nieświadomych i niczego nie podejrzewających klientów.

Klony, które zaczęły pojawiać się kilka tygodni temu na chińskich platformach społecznościowych, próbują odzwierciedlić podobno większą tylną kamerę iPhone’a 14 Pro i wycięcia na wyświetlaczu „pigułkę i otwór”, które zastąpią wycięcie iPhone’a 13 Pro. Nawet pudełko stara się ściśle naśladować to, czego oczekują klienci iPhone’a, łącznie z kodami kreskowymi, naklejkami zabezpieczającymi pudełko i akcesoriami.

Wygląda na to, że urządzenia działają na mocno ubarwionej wersji Androida, która po prostu wygląda jak iOS, ale wyraźnie nie może odtworzyć prawdziwych wrażeń z urządzeniem Apple. Dotyczy to sprzętu, który ma pewne znaczące różnice w stosunku do rzeczywistych modeli iPhone’a 14 Pro, takich jak większa przestrzeń nad dolną ramkę i niektóre atrapy tylnych aparatów. Filmik z kanału YouTube „Amazing Unboxing” pozwala bliżej przyjrzeć się klonom.

W trakcie wakacji podrabiane etui na iPhone’a 14 zaczęły trafiać do sprzedaży w Chinach, z różnym poziomem dokładności w porównaniu z prawdziwymi akcesoriami Apple. Rozprzestrzenianie się podrabianych produktów Apple pochodzących z Chin związanych z linią iPhone 14 może świadczyć o tym, jak pewni są producenci co do dokładności projektu tegorocznych nowych urządzeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx