niedziela, 2 października

Apple Watch przewodnik

Apple opublikował na swojej stronie internetowej oficjalny Podręcznik użytkownika Apple Watch (w języku angielskim), zawierający szczegółowe informacje na temat urządzenia z podziałem na kategorie takie jak podstawy, twarze zegarka, Powiadomienia, Spojrzenia, pomiar czasu, wiadomości, cyfrowy ekran dotykowy, mail, rozmowy telefoniczne, Kalendarze i Przypomnienia, zdrowie i fitness, Apple Pay i Passbook, Mapy, Muzyka, Zdjęcia, dostępność i więcej.

Instrukcja zawiera mnóstwo informacji na temat Apple Watch zebrane w jednym miejscu w celu łatwego dostępu i powinien służyć jako cenne źródło informacji dla klientów, którzy wstępnie zamówili Apple Watch lub przymierzają się do jego zakupu. Instrukcja zawiera informacje krok po kroku i wizualizacje różnych tematów od konfiguracji Apple Watch i jego sparowania z iPhone’em do korzystania z aplikacji i śledzenia codziennej aktywności.

WB_leatherLoop

Istnieją również instrukcje dotyczące sposobu usuwania, zmiany i mocowania każdego z rodzajów pasków do zegarka. Apple informuje, że pasków skórzanych nie powinno czyścić się środkami ściernymi, niestrzępiącą się szmatką lekko zwilżoną w słodkiej wodzie, a następnie suszyć powietrzem, podczas gdy inne paski mogą być suszone przy użyciu nie ściernej, niestrzępiącej się szmatki.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx