poniedziałek, 15 sierpnia

maxresdefault

Analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, wydał dziś najnowszą notatkę dla inwestorów sugerując, że jest mało prawdopodobne, aby Apple wypuścił nowego, 4-calowego iPhone’a jeszcze w tym roku. Kuo, który ma na swoim koncie wiele trafnych doniesień dotyczących planów produktowych Apple dodaje, że jest bardziej prawdopodobne wydanie przez Apple nowego, 4-calowego, iPhone’a z Apple Pay w 2016 roku.

Wciąż silna pozycja iPhone’a 5S; nowy 4-calowy model prawdopodobnie w 2016 roku. Wysyłki modelu 5S nadal są na bardzo wysokim poziomie w ilości 5-7 milionów jednostek na kwartał, co jest imponującym poziomem w tak dojrzałej fazie cyklu produktu. Sukces jest podtrzymywany przez bardziej przystępną cenę i wyjątkowy design produktu. Nadal uważam, że jest konieczne dla Apple, aby wprowadził nowego, 4-calowego, iPhone’a ponieważ: (1) będzie przedłużeniem sukcesu w kategorii 4-calowej i (2) może wypełnić ekosystem Apple Pay modelem 4-calowym, zakładając, że będzie wyposażony w NFC. Oczekujemy jego wypuszczenia w 2016 roku ”

Dobrze poinformowany analityk twierdzi, że iPhone 5C zostanie prawdopodobnie wycofany z rynku jeszcze w tym roku, przy czym iPhone 5S stanie się najtańszym urządzeniem w linii smartfonów Apple obok nowych modeli zwanych „iPhone 6S” i „iPhone 6S Plus „które zostaną wypuszczone we wrześniu tego roku. Poddawany częstym spekulacjom „iPhone 6C”, który miał być iPhone’em 5S w plastikowej obudowie raczej nie jest planowany.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
Tom
7 lat temu

Drodzy, a co z Ipadem?

Rafał Idczak
Rafał Idczak
7 lat temu

W sumie to dobrze bo plastik do iphone zbytnio nie pasuje.

Mariusz Piaścik
Mariusz Piaścik
7 lat temu

Po co nowy iphone z 4″ wyświetlaczem? Cały czas kupić można przecież 5s

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx