niedziela, 19 maja

Mająca się pojawić w 2018 roku bezprzewodowa mata ładująca AirPower firmy Apple pojawiła się ostatnio w sklepie internetowym X-Kom za 999 złotych i chociaż nie można jej jeszcze kupić, to wzbudziła niemałą sensację przede wszystkim swoją ceną.

Nie wiadomo, czy cena prezentowana przez X-Kom za AirPower jest po prostu wpisana ot tak, żeby coś było, czy też Apple faktycznie będzie sobie tyle liczył za swój nowy gadżet. Ceny Apple są często zgodne z cenami sprzedawców zewnętrznych, ale nie zawsze.

AirPower to owalna mata ładująca, która może indukcyjnie ładować wiele urządzeń Apple naraz, w tym telefony iPhone 8, iPhone X i Apple Watch Series 3. Będzie również współpracować z mającym wejść na rynek bezprzewodowym etui ładującym dla słuchawek AirPods firmy Apple.

Możliwość ładowania wielu urządzeń przez matę zostanie osiągnięta dzięki opracowaniu przez Apple odpowiedniej technologii. Apple powiedział, że jak najbardziej im się to udało, a technologia stała się częścią uniwersalnego standardu Qi obsługiwanego przez najnowsze iPhone’y.

Apple poinformował, że AirPower zostanie wydany w 2018 roku, ale nie podał jeszcze bardziej szczegółowej daty wydania. A co do ceny – no cóż. Ja wierzę, że to jednak tylko taki wybieg naprzód i podana cena nie będzie faktycznie tą, za jaką urządzenie pojawi się na rynku. Jak będzie, zobaczymy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx