poniedziałek, 22 kwietnia

Wraz z wprowadzeniem na rynek iPhone’a X klienci, którzy mają nadzieję kupić jedno z nowych urządzeń 3 listopada, zaczęli ustawiać się w kolejkach przed Apple Store na całym świecie. Kolejki przed wieloma dużymi sklepami zaczęły powstawać już dużo wcześniej w tym tygodniu, a niektórzy ludzie czekają już kilka dni na zakup iPhone’a X.

Apple twierdzi, że sklepy detaliczne Apple będą miały iPhone’a X dostępnego dla klientów, ale firma zachęciła ludzi do wczesnego ustawiania się w kolejce z powodu małej ilości tych urządzeń. Jeśli zamówienia wstępne są jakimkolwiek wskazaniem, to dostępne ilości mogą naprawdę szybko się skończyć.

Apple Store w Sydney, Australia

Czym bliżej otwarcia, tym kolejki, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, robią się coraz dłuższe. Po otwarciu pierwszych sklepów w Australii można będzie się zorientować, ile zapasów może być dostępnych średnio na sklep, ale wygląda na to, że dostawy będą ograniczone.

kolejka przed sklepem Apple Orchard Road w Singapurze

Polscy resellerzy tym razem nie zrobili sprzedaży nocnej, co w sumie bardzo mnie dziwi, ponieważ sprzedaż taka była dostępna wraz z premierą iPhone’a 8. Może to być również złą wróżbą, że nie będą oni mieli tak dużych dostaw, które mogłyby zaspokoić pierwsze zapotrzebowanie. Wszytko okaże się jutro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx