czwartek, 18 sierpnia

Wraz z wczorajszą sklepową premierą iPhone’a X na całym świecie, Apple udostępnił nowy na swoim kanale YouTube film poradnikowy, który ma na celu przedstawienie wszystkich nowych funkcji iPhone’a X.

Czterominutowe wideo obejmuje szeroki zakres tematów, w tym Face ID, Animoji, Apple Pay oraz listę nowych gestów potrzebnych do poruszania się po interfejsie iOS 11 na nowym urządzeniu.

https://www.youtube.com/watch?v=cJZoTqtwGzY

Firma Apple korzysta z z takiej formy przewodników, aby pomóc użytkownikom w użytkowaniu nowych urządzeń już do wielu lat. Kiedy w 2010 roku pojawił się pierwszy iPad, Apple stworzył podobne przewodniki. To samo, przygotował również na premierę pierwszego Apple Watch w 2015 roku. W 2007 roku pojawiły się nawet przewodniki do oryginalnego iPhone’a.

Z przewodników po iPhonie nie korzystano od kilku lat, ale ponieważ iPhone X jest dość radykalnym odejściem od poprzednich iPhone’ów, istnieje wiele nowości do których trzeba się przyzwyczaić. Interfejs jest zupełnie inny, ponieważ nie ma on przycisku Home, a identyfikator Touch ID został zastąpiony przez nowy Face ID.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx