piątek, 21 stycznia

Apple zaleca trzymanie słuchawek AirPods z dala od wody. Jednak argentyńska pływaczka najwyraźniej zapomniała, że ma je w uszach, kiedy zaczęła bić swój osobisty rekord podczas międzynarodowych zawodów we Francji.

Mimo że zajęła drugie miejsce na 800-metrów w stylu dowolnym, Delfina Pignatiello pobiła rekord kraju z czasem 8:24,33. Jej AirPods były w uszach przez cały dystans schowane pod czepkiem.

Według SwimSwam, witryny z wiadomościami dotyczącymi sportów wodnych, Pignatiello żartowała później na Twitterze, że nie słuchała w trakcie żadnej muzyki.

Kiedy dotknęła ściany mety, zaraz za węgierką Ajnie Kesely, wyciągnęła jedną ze swoich AirPodsów i pokazała komuś na trybunach. Pignatiello, która już zakwalifikowała się na Olimpiadę 2020 w Tokio, nie powiedziała, czy jej AirPodsy nadal działały.

AirPods nie mają oceny IP, która wskazuje poziom odporności urządzenia na kurz i wodę. Podczas gdy Apple sugeruje, aby trzymać AirPods z dala od wody, niektóre słuchawki działają po zanurzeniu w wodzie.

Pływacy często słuchają muzyki, aby pobudzić się do zawodów i często wyciągają słuchawki przed samym wejściem na platformę startową. W związku z tym, że AirPods są bezprzewodowe, może się okazać, że takie historie będą zdarzać się coraz częściej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x