piątek, 19 lipca

fan Apple w Tokio

Yoppy, autor bloga o Apple z Tokio zawsze chciał być pierwszym w kolejce do nowego iPhone’a. W zeszłym roku  stracił mnóstwo czasu na dzień przed premierą, ale okazało się, że w ostatniej chwili jednak uprzedzili go inni. W tym roku, nie zamierza popełnić tego samego błędu. Ustawił się więc w kolejce na 7 miesięcy przed spodziewanym terminem premiery nowego iPhone’a 6. Co więcej, sam ubrany jak iPhone.

Screen-Shot-2014-02-11-at-15.10.04

Często dziwę się, czytając doniesienia o ludziach decydujących się czekać w kolejce po najnowszy model iPhone 1-2 dni wcześniej. 7 dni jest ekstremalne, ale 7 miesięcy? To już jest po prostu śmieszne. Ale w tym przypadku jest prawie pewne, że robi on to wyłącznie jako chwyt reklamowy. Jako blogger Apple i fan, powinien zapewne wiedzieć czego większość z nas oczekuje od iPhone’a 6. I zapewne właśnie ta cała reklama ma na celu pokazać większemu gronu nowe źródło informacji jakim ma być jego blog. A może nawet zainteresuje się nim ktoś z prasy? To będzie jeszcze lepsza reklama.

il-8

Według raportu TogTech, udał się on do sklepu Apple Store, aby zapytać, kiedy zostanie wypuszczony nowy telefon. Zgodnie z oczekiwaniami sprzedawca powiedział mu że nie wie. Czy zatem wytrzyma w kolejce co najmniej te 7 miesięcy. Nie sądzę.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł Jakubowski
10 lat temu

Niezły! 🙂 Podziwiam człowieka :)))

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx