sobota, 19 września

iPhone 6-Design-with-Fingerprint-Scanner-and-Curved-Glass-Envisioned-Video-5

Apple  Według najnowszego raportu z The Korea Herald, koncentrującego się zarówno na nowej generacji iPhone’a i nadchodzącym smartfonie Galaxy S5 firmy Samsung, iPhone 6 będzie miał ponoć ekran pozbawiony bocznego obramowania.

W raporcie nie podano żadnych istotnych szczegółów na temat planów firmy Apple dla iPhone’a 6, a większość informacji koncentruje się na temat Galaxy S5 i tylko w kilku zdaniach zauważono, że Apple pracuje nad „podobnym” prototypem bez oprawy wyświetlacza i z czytnikiem linii papilarnych. Samsung ma ponoć także wprowadzić czytnik linii papilarnych więcej stwierdzenie, że Apple pracuje nad czymś „podobnym” jest nieco na wyrost.

iphone_5s_6_sizes_no_bezel

W listopadzie ubiegłego roku Bloomberg poinformował, że iPhone 6 ma posiadać większy wyświetlacz z „zakrzywionego szkła”, być może nawiązując do projektu z cieńszą ramką, w którym krawędź urządzenia jest utworzona przez samo szkło wyświetlacza, a nie osobny panel. W zeszłym miesiącu The Wall Street Journal jednak stwierdził, że iPhone 6 „nie będzie posiadał zakrzywionego ekranu”, ale możliwe jest, że oba raporty mogą być prawidłowe. Możliwe, że iPhone 6 będzie posiadał płaski panel wyświetlacza pokryty szkłem (lub szafirem ) zakrzywionym na krawędziach.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x