sobota, 22 czerwca

Wraz z oficjalną premierą nowego, ultra-smukłego, 12-calowego MacBook’a z wyświetlaczem Retina ponad tydzień przed 10 kwietnia wietnamskiej stronie Tinhte.vn udało się pozyskać nowego, srebrnego MacBook’a z którego nakręcili własny film prezentujący pierwsze bliższe spojrzenie na ten komputer.

Całość filmu jest oczywiście po wietnamsku, ale nadal warto popatrzeć aby ocenić wygląd nowego MacBooka, adapter USB-C i klawiaturę od krawędzi do krawędzi poza tym co pokazał Apple na swojej konferencji medialnej w zeszłym miesiącu.

https://www.youtube.com/watch?v=1rkdtTmXPV0

Sprzedaż nowego MacBook’a ma rozpocząć się 10 kwietnia, a Apple nie ogłosił jeszcze czy będzie oferował wstępne zlecenia przed tą datą. Tinhte.vn ma długą historię związaną z produktami Apple, wyprzedzając ich oficjalne starty sprzedaży.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
michal
michal
9 lat temu

Qcze nie podoba mi sie układ tej klawiatury 🙂 brakuje mi choćby kawałka aluminium po bokach 🙂 zdecydowanie wole moje starego Aira

pilifs
pilifs
9 lat temu

„Pierwszy film”? Już prawie miesiąc temu były o wiele ładniej nakręcone filmy pokazujące nowego Macbooka z bliska, po angielsku. Skąd wy jakiś wietnamski wytrzasnęliście.

Obejrzcie sobie to:
https://www.youtube.com/watch?v=GttoIyB_lEQ

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx