sobota, 13 lipca

PacMac mapy google

Każda poszukiwana na mapie okolica może być teraz jeszcze bardziej interesująca. Google wydał dziś nową funkcję dla swoich Map, która umożliwia przekształcenie dowolnego miejsca na mapie w grę Pac-Man.

Wszystko, co należy zrobić, to kliknąć w przycisk Pac-Man, który znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu. Gdy to zrobimy, pokazywana na ekranie część mapy przekształci się w planszę gry wraz z czterema kolorowymi duchami i odważnego Pac Mana. Choć deweloperzy wcześniej już tworzyli podobne sztuczki, ta wersja Pac Mana na Google Maps pochodzi bezpośrednio od Google, a nawet wspiera urządzenia mobilne więc można zagrać w grę z poziomu iPhone’a czy iPada. Na urządzeniu mobilnym tryb gry uruchamia się otwierając menu i odszukując pozycję o nazwie Wrzuć monetę.

Teraz możesz zagrać w PAC-MANA, klasyczną grę zręcznościową, w labiryncie ulic w Mapach Google. Uciekaj przed duchami, lawirując wśród ulic najbardziej znanych miast na świecie. I szybko zjadaj kropki, bo gra będzie dostępna przez ograniczony czas!

Screen

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx