sobota, 13 lipca

applewatch-kopia

Sprzedaż Apple Watch może osiągnąć 1 mln sztuk w weekend otwarcia informuje Piper Jaffray, analityk Gene Munster. SmartWatch ma trafić do sprzedaży w pierwszych krajach w piątek, 24 kwietnia.

Munster przewiduje również w swojej nocie do inwestorów silne zainteresowanie wstępnymi zamówieniami na urządzenie. Apple może przyjąć nawet 300 000 zamówień w ciągu pierwszych 24 godzin, informuje w notatce.

Munster nie dzieli swoich szacunków sprzedaży na konkretne modele. Z trzema kolekcjami i licznymi opcjami wyboru paska do wyboru będziemy świadkami ciekawej rozgrywki, które połączenie stanie się najbardziej rozchwytywane. Ceny aluminiowego Apple Watch Sport zaczynają się w Europie od 399 Euro. Modele Apple Watch ze stali nierdzewnej rozpoczyna się od 649 EUR a złote modele Apple Watch Edition zaczynają się od 11 000 Euro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pilifs
pilifs
9 lat temu

Zabrakło wam jednego słowa w tytule 😛

Pawel Mroczek
Pawel Mroczek
Reply to  pilifs
9 lat temu

Jakie to słowo?

Pawel Mroczek
Pawel Mroczek
9 lat temu

Według mnie to porażka te zegarki to tylko dla zagorzałych fanów… Chociaż ja też lubię urządzenia z ukąszonym jabłkiem to na pewno nie kupię tego urządzenia…A po drugie firma coraz więcej zalicza wpadek i coraz mniej mam do jej zaufanie. Miałem kupić macbooka ale słyszałem od rodziny,znajomych ze w systemie coraz więcej błędów nie można wysyłać maile nie można otwierać różnych stron w safari problemy z WI-FI więc dałem sobie spokój i nie chce wydawać tyle kasy na sprzęt który ma posiadać takie błędy…

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx