poniedziałek, 11 grudnia

ipadside

Serwis 9to5Mac pokazał dziś niepotwierdzone zdjęcia, jak może wyglądać tylna obudowa następnej generacji iPada. 

Choć nie możemy potwierdzić, że powyższe zdjęcie jest prawdziwe, to stanowi solidne podstawy do tego aby przypuszczać jak może wyglądać kolejny iPad. Powiedziano nam, że jest prototyp tyłu piątej generacji iPada z wyświetlaczem 9,7-calowym. Powiedziano nam również, że obudowa jest tak cienka jak ta z iPada mini (na zdjęciu z prawej). Jak widać na górze rzekoma tylna obudowa iPada 5 pochodzi  prawdopodobnie z modelu LTE – na co wskazuje czarna antena.

Serwis przedstawił też pierwszy opis nowego iPada, który spodziewany jest w październiku, z cieńszą, nawiązującą do iPada mini ramką i sfazowanymi krawędziami.

Jak ma on wyglądać? Cóż, jest dużo mniejszy niż można się było spodziewać: w orientacji pionowej, obraz na ekranie 9,7-calowym jest praktycznie bez ramki lewej i prawej, ale jest wystarczająco dużo miejsca powyżej i poniżej ekranu, aby dostosować się do obowiązkowych elementów aparatu i przycisku Home. Poza tym, jest znacznie cieńszy co znaczy, że piąta generacja iPada będzie mniejsza w każdym wymiarze od swoich poprzedników. Jeśli będzie miał tak samo fazowane krawędzie i narożniki to nazwanie go „rozciągniętym iPadem mini” jest bardzo bliskie prawdy.

Wycieki części dla kolejnych produktów Apple są coraz bardziej powszechne, a azjatyccy dostawcy co raz prześcigają się nowymi zdjęciami.

iPad 5

Na zdjęciu powyżej możemy zobaczyć, że nowy iPad będzie o wiele mniejszy niż obecny iPad. Zdjęcia iPada 4 i iPada 5 zostały nałożone, aby pokazać względne rozmiary.

A tak może wyglądać z przodu:

ipad5_2

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx