czwartek, 29 października

ipad_hero

Zgodnie z wczorajszą informacją o wycieku bazy danych sieci sprzedaży, Apple oficjalnie ogłosił dziś nową, 128GB wersję czwartej generacji iPada z wyświetlaczem Retina.

„Z ponad 120 milionami sprzedanych iPadów, to jasne, że klienci na całym świecie kochają swoje iPady i codzienne znajdują coraz więcej wspaniałych powodów, aby pracować, uczyć się i grać na swoich iPadach zamiast starych komputerach” powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu. „Dzięki podwojonej pojemności i niespotykanym wyborze ponad 300 000 natywnych aplikacji na iPada, przedsiębiorstwa, pedagodzy i artyści mają jeszcze więcej powodów, aby używać iPada dla wszystkich swoich potrzeb biznesowych i osobistych.”

Nowy iPad z większą pojemnością pojawi się w następny wtorek, 5 lutego i będzie droższy o 100 dolarów od aktualnej najwyższej konfiguracji. Znana jest już cena urządzenia w Polsce. Ipad z pamięcią 128GB będzie dostępny w cenie 3399 zł z VAT za wersję tylko z modułem Wi-Fi oraz 3899 zł za iPada z modułem komórkowym.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x