poniedziałek, 27 marca

Choć zamówienia przedsprzedażowe na AirTag wystartowały dopiero w piątek, to niektórzy klienci, którzy dokonali piątkowego zamówienia, już w ciągu weekendu zobaczyli status na „przygotowanie do wysyłki”. Sam zresztą zauważyłem taki status u siebie.

Zamówień przygotowywanych do wysyłki nie można już anulować, a wkrótce powinno być możliwe śledzenie tych zamówień za pomocą metod oferowanych przez firmy kurierskie. Pierwsi klienci, którzy złożyli zamówienie w piątek powinni otrzymać swoje urządzenia w piątek 30 kwietnia, ale wszystko wskazuje na to, że mogą one dojść nawet dzień wcześniej.

W cenie 159 złotych za sztukę lub 549 złotych za czteropak, użytkownicy mogą dołączyć AirTag do takich przedmiotów osobistych jak portfel, klucze, torebka lub plecak, a następnie śledzić lokalizację przedmiotu w aplikacji Lokalizator na iPhonie, iPadzie i Macu.

Początkowe dostawy AirTag‌ zaczęły się kurczyć po pierwszych pierwszych godzinach. Po kilku godzinach przyjmowania zamówień szacunkowy czas dostawy przesunął się już na połowę maja, a na wygrawerowane AirTag trzeba będzie poczekać już do początku czerwca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
1 rok temu

Zamówiłem zasłonę zaciemniającą do sypialni na allegro. Także dziś zmienił się status w aplikacji inpost. Pojawił się napis „wydana do doręczenia”.
Napiszcie proszę o tym artykuł. To jest emejzing! Zamówiony produkt przygotowują do wysyłki, wow!
czekam na dalszy przebieg zdarzeń i dalsze artykuły. Ciekawe jak się sytuacja potoczy.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx