poniedziałek, 24 czerwca

Tegoroczny nowy, 12,9-calowy iPad Pro nie będzie kompatybilny ze starszą generacją Magic Keyboard ze względu na nieznaczny wzrost grubości urządzenia podaje iGeneration.

Cytując dokument przekazany punktom sprzedaży Apple, w raporcie zauważono, że nowy iPad Pro jest o 0,5 mm grubszy niż poprzedni model o przekątnej 12,9 cala. Ze względu na wzrost grubości nowy iPad nie będzie współpracował ze starszą generacją Magic Keyboard. Chociaż wzrost grubości o 0,5 mm jest niewielki, wystarcza to aby nowy iPad Pro nie był w stanie się prawidłowo zamknąć w połączeniu z klawiaturą starszej generacji.

Nowy, 11-calowy iPad Pro pozostaje kompatybilny z poprzednią generacją Magic Keyboards.

Wraz z nowym iPadem Pro, Apple sprzedaje kompatybilną klawiaturę Magic Keyboard, a poza kompatybilnością z nowszym i grubszym iPadem oraz dostępnością nowej białej opcji kolorystycznej, nowa klawiatura jest podobna do poprzedniej generacji.

Nowy 11- i 12,9-calowy iPad Pro, który jest wyposażony w szybszy procesor M1, 5G, a nowy model 12,9-calowy w wyświetlacz Liquid Retina XDR, będzie można zamawiać od 30 kwietnia, ale wysyłka rozpocznie się dopiero w drugiej połowie maja.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx