poniedziałek, 20 maja

Microsoft wypuścił dziś kolejną reklamę przedstawiającą nowy Microsoft Surface Laptop 4, ale zamiast skupiać się na funkcjach swojego urządzenia, Microsoft zdecydował się porównać go do MacBooka Air firmy Apple.

W reklamie ten sam użytkownik Windowsa znany z poprzednich reklam prezentuje siostrze swojego nowego laptopa Microsoftu. Nieustannie zadaje pytania o to, jak wypada on na tle MacBooka A

„Czy MacBook Air ma ekran dotykowy‌?” pyta dziewczyna. Po czym dodaje „Jak możesz nie mieć ekranu dotykowego?” Po opisie portów jakie posiada Surface Laptop, który ma USB-C i USB-A, mówi „lepiej weź swoją przejściówkę”

Microsoft od stycznia wyświetla reklamy ukazujące swoje urządzenia na tle urządzeń Apple, porównując laptopy z MacBookiem Air i iPadem Pro. Większość poprzednich reklam podkreślała Surface Pro 7, ale ta koncentruje się na Surface Laptop 4, ultracienkim laptopie Microsoftu z ekranem dotykowym, którego cena zaczyna się od 999,99 USD, czyli podobnie ja cena 999 USD ‌MacBook’a Air w Stanach Zjednoczonych‌.

Mierzący 13,5 cala Surface Laptop 4 jest wyposażony w układ AMD Ryzen 5 lub Intel, w zależności od konfiguracji, podczas gdy laptop Apple wykorzystuje układ M1. Mówi się, że Apple wprowadzi dodatkowe porty do komputerów MacBook Pro nowej generacji, dodając port HDMI i czytnik kart SD oprócz portów USB-C, chociaż nie ma planów dodania portów USB-A.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx