wtorek, 28 listopada

W związku z dniem 24 kwietnia, czyli pierwszym dniem oficjalnej sprzedaży Apple Watch w pierwszych krajach, urządzenia zaczęły trafiać w ręce użytkowników. Najwcześniej dzień ten rozpoczął się w Australii i właśnie ci klienci, którzy wstępnie zamówili swoje zegarki zaczęli otrzymywać swoje dostawy. Już wkrótce powinny się też pojawić w sieci pierwsze filmy z rozpakowywania pudełek z urządzeniem.

Klienci w innych krajach mogli odbierać swoje przesyłki w salonach Apple lub od kurierów kilka godzin później. Najpóźniej Apple Watch trafił do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Tam sprzedaż rozpoczęła się o 9.00 czasu polskiego.

Realizacja zamówień na Apple Watch rozpoczęła się na początku tego tygodnia. Pierwsze transporty być ograniczone do klientów, którzy złożyli zamówienie zaraz po rozpoczęciu ich zbierania. Jednak nawet klienci, którzy pierwotnie otrzymali informację o realizacji ich zamówienia w przedziale 4 do 6 tygodni byli zaskoczeni z wcześniejszej realizacji wysyłki. Apple poinformował, że wielu klientów może spodziewać się zegarka firmy Apple wcześniej niż oczekiwano, choć z drugiej strony niektóre wysyłki z czasem dostawy szacowanym na 24 kwietnia jeszcze nie zostały zrealizowane.

Apple w początkowej fazie nie będzie posiadał Apple Watch w swoich sklepach, a zamówienia zostały ograniczone wyłącznie do formy online. Jednak kilka wysokiej klasy butików na całym świecie dostało ograniczoną ilość zapasów na sprzedaż. Sklepy te znajdują się w Tokio, Londynie, Paryżu, Berlinie i Mediolanie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx