wtorek, 28 listopada

Apple Watch reklama

Wraz z oficjalnym startem sprzedaży Apple Watch, Apple zadebiutował trzema nowymi reklamami urządzenia zatytułowanymi „Rise”, „Up” i „Us”. Trzy reklamy skupiają się na trzech aspektach urządzenia podkreślanych przez Tima Cooka podczas pierwszej prezentacji Apple Watch: urządzeniu, które pomaga planować czas, wszechstronnego urządzeniu mierzącym funkcje życiowe i fitnessowe oraz kameralnym urządzeniu komunikacyjnym.

https://www.youtube.com/watch?v=qQcFvamzdno

Pierwsza reklama, „Rise”, pokazuje ludzi korzystających z Apple Watch podczas codziennego spędzania czasu. Ludzie widoczni w reklamie wykorzystują Apple Watch jako budzik, czytających nadchodzące wiadomości, wykorzystujących urządzenie do komunikacji, jako bilet na lotnisku, poruszają się z pomocą aplikacji Mapy i więcej.

https://www.youtube.com/watch?v=a8GtyB3cees

Druga reklama, „Up”, prezentuje użytkowników korzystających z funkcji zdrowia i fitness zawartych w Apple Watch. Ludzie mogą być definiować na zegarku swoje cele fitnessowe,a urządzenie w trakcie codziennego życia będzie kontrolować ich realizację. Prezentuje także wbudowaną funkcję „chwile”, w których użytkownicy są powiadamiani o wstaniu z miejsca podczas długotrwałej pozycji siedzącej w pracy czy podróży.

https://www.youtube.com/watch?v=x4TbOiaEHpM

Ostatnia reklama, „Us”, ma na celu prezentację funkcji komunikacyjnych zegarka, w tym możliwość rysowania prostych grafik, wysyłania animowanych emotikon i wysyłania rytmu serca do innych użytkowników Apple Watch. Co ciekawe, reklama pokazuje także ludzi spędzających ze sobą czas i zwracających uwagę na świat wokół nich, ilustrując jak zegarek może uwolnić niektórych użytkowników od ich telefonów.

Wszystkie trzy reklamy kończą się podobnie, oświadczając, że „Zegarek jest tutaj”. Do tej pory kampania marketingowa Apple dla Apple Watch skupiała się przede wszystkim na prezentacji urządzenia na nadgarstkach sportowców, modelek i innych gwiazd. Wygląda na to, że wraz ze startem sprzedaży Apple zaczyna zwracać uwagę na to jak Apple Watch może być wykorzystywany przez zwykłych ludzi.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx