wtorek, 20 lutego

macOS Sierra

Firma Apple wypuściła dziś również pierwszą publiczną wersję beta nowego systemu Mac OS Sierra dla komputerów Mac. Każdy z zapisanych do testów użytkowników może już pobrać z użyciem specjalnego kodu testową wersję tego oprogramowania. 

Nowa wersja MacOS zawiera funkcje, które jak mówi Apple mają sprawić, że Mac będzie „inteligentniejszy” i bardziej „pomocne” niż kiedykolwiek. Do systemu wprowadzono Siri choć wciąż bez naszego rodzimego języka, pozwalając użytkownikom łatwo znaleźć dokumenty i wyszukać informacje. Nowy uniwersalny Schowek pozwala na kopiowanie zawartości z jednego urządzenia Apple i wklejenie je w innym. Wiadomości staną się bardzo emocjonalne i zabawne. Wreszcie, Zdjęcia zostaną ulepszone o nowe funkcje, aby na nowo odkryć swoje ulubione wspomnienia.

Podobnie jak w przypadku iOS 10 użytkownik zainteresowany przetestowaniem MacOS Sierra powinien odwiedzić stronę internetową programu beta oprogramowania Apple, uzyskać więcej informacji i zarejestrować się do programu. Po akceptacji, powinieneś być w stanie uzyskać dostęp do specjalnego kodu i linku do pobrania, aby umożliwić dostęp do instalatora Sierra w Mac App Store. Oczywiście jak zawsze zalecamy zrobienie kopii zapasowej przed aktualizacją.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx