czwartek, 18 kwietnia

The Verge donosi, że Philips rozszerzy swoją linię produktów Hue czyli żarówek LED sterowanych przez iOS. Nowy produkt o nazwie „LightStrips”, będzie dwu-metrowym kawałkiem taśmy z lampami LED, którą można wykorzystać dla podkreślenia pewnych elementów wykończenia wnętrz, urządzeń lub po prostu zastosować jako przenośna lampa zasilana żarówkami LED.

Zgodnie z pierwotnym założeniem Hue, oba produkty mogą być sterowane za pomocą darmowej aplikacji na system iOS, za pomocą której możemy zmienić funkcje, takie jak kolor i jasność, a dostępna paleta kolorów to aż 16 milionów kolorów. Oba produkty wymagają bezprzewodowego mostka Philips Hue, który jest zawarty w pakiecie startowym Philips Hue. Na niemieckiej stronie Philipsa czytamy:

W tworzeniu właściwej atmosfery w domu, czasami najmniejsze zmiany mogą mieć duże znaczenie. Philips oferuje rozwiązania oświetleniowe, które mogą tworzyć wspaniałe efekty z subtelnymi efektami światła i kolorów. Zobacz jak Philips Living Colors, candlelights i LightStrips są łatwe w użyciu. Elegancki design w połączeniu z technologią LED tworzy nastrojowe oświetlenie, z którym można stworzyć odpowiednią atmosferę.

https://www.youtube.com/watch?v=RVGDckDhXEM#at=88

Philips Hue LightStrips dostępny będzie w cenie 89,95 dolarów, a Philips Hue Bloom w cenie 79,95 dolarów. Pakiet startowy Philips Hue, który zawiera 3 żarówki LED i bezprzewodowy mostek Hue sprzedaje się obecnie za 199,95 dolarów. Zgodnie z pierwotnym założeniem Hue, oba produkty będą początkowo sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem sklepów Apple oraz sklepu Apple Online Store.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx