środa, 17 kwietnia

Firma Apple zaprezentuje swojego kolejnego iPhone’a 10 września wynika ze sprawozdań serwisu AllThingsD, powołującego się na źródła zaznajomione z imprezą. Choć data eventu zostało objawiona, nie jest jasne, czy zdarzenie będzie koncentrowało się tylko na kolejnym iPhon’ie 5S czy jeśli jest to prawdą także na tanim iPhone’ie nazywanym ostatnio iPhone 5C.

IPhone 5C, który jest skierowany do rynków wschodzących ma sporo podobieństw do iPhone’a 5. Wycieki zdjęć pokazujące prototypy części pokazują podobny kształt i rozmiar, choć iPhone 5C ma mieć zaokrąglone krawędzie, być nieco grubszy i posiadać obudowę z poliwęglanu, która będzie oferowana w szerokiej gamie kolorów. Najnowsze plotki sugerują cenę 490 dolarów za urządzenie.

Nadchodzący iPhone 5S ma posiadać kształt podobny do iPhone’a 5, ale ma mieć wiele ulepszeń. Z najbardziej prawdopodobnych mówi się o czytniku linii papilarnych, ulepszonym 12-megapikselowym aparacie fotograficznym z lampą błyskową dual-LED oraz systemem iOS 7. Jest prawdopodobne, że iOS 7 zostanie udostępniony publicznie zaraz po premierze urządzenia lub jego oficjalnym debiucie w sprzedaży.

Choć OS X Mavericks ma również ukazać się tej jesieni, to serwis AllThingsD nie spodziewa się, aby oprogramowanie zadebiutowało również 10 września.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx