czwartek, 28 września

Serwis Wrappz.com specjalizuje się w produkcji personalizowanych skórek i etui na przeróżne urządzenia. Nas oczywiście najbardziej zaciekawił dzięki skórkom i etui produkowanym między innymi na urządzenia marki Apple. Zaciekawieni samym pomysłem i wykonaniem takich etui zamówiliśmy jedno do zrecenzowania. 

Jako posiadacz iPhone’a 5 zamówiłem własne etui, które wcześniej musiałem sobie zaprojektować na specjalnie stworzonej do tego stronie. Sam proces tworzenia etui czy skórki jest bardzo prosty. Na początek wybieramy oczywiście obrazek, czyli podstawę tego jak ma wyglądać nasze etui czy skórka. Mamy dostępne ich całkiem sporo. Podzielono je na pięć kategorii, ale najważniejszą jest możliwość wgrania własnego obrazka czy zdjęcia dzięki czemu możemy sobie na nim umieścić co tylko przyjdzie nam do głowy. Dodatkowo na etui możemy dodać własny tekst, jeśli np. ma to być jakiś wyjątkowy prezent. Ja nie zagłębiałem się w tą opcję wybierając jeden z gotowych obrazków z kategorii „Artist”.

Po założeniu zamówienia, po 3 dniach znalazłem w skrzynce kopertę z etui. Jak na przesyłkę z Anglii uważam, że i koszt i czas dotarcia przesyłki jest bardzo przyzwoity. Cena za przesyłkę to równowartość 3,25 funtów. A teraz o samym etui.

Otwierając kopertę byłem nastawiony bardzo sceptycznie, ale po otwarciu zmieniłem zdanie. Etui było naprawę ładne. Bardzo dobra jakość nadruku, żywe kolory, całość polakierowana dla zabezpieczenia przed wytarciem. Etui jest lekkie i cienkie co nie dodaje zbyt dużego gabarytu dla iPhone’a. Założyłem je na telefon i tu kolejne miłe zaskoczenie. Etui jest idealnie dopasowane. Telefon wpasował się bardzo dobrze, żadnych luzów, nie mówiąc o możliwości aby telefon sam wysunął się z etui. Otwory na przyciski głośności iPhone’a duże i ładnie wycięte umożliwiające bezproblemowy do nich dostęp. Etui pozbawione jest dolnej i górnej ścianki co daje swobodny dostęp do połączenia ładowarki, stacji dokującej czy słuchawek, nie koniecznie tylko tych od Apple.

Podsumowując, jeśli chcecie mieść indywidualne, własne i niepowtarzalne etui na iPhone’a czy też ubrać iPada lub MacBooka w swoją niepowtarzalną skórkę to możecie to zrobić właśnie na Wrappz.com. Dla naszych czytelników serwis przygotował kupon zniżkowy wartości 8 funtów na hasło „freeskin”

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Scootie
Scootie
9 lat temu

Popraw adres domeny na końcu artykułu na http://www.wrappz.com, bo zjadłeś gdzieś literkę 🙂

gonzo
gonzo
9 lat temu

Żaden tam hicior, w Polsce są przecież takie Morpho Skiny i inne, gdzie można personalizować telefon

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx